Plastové okná, hliníkové okná a dvere PV win Púchov / Záručny a pozáručný servis

Plastové okná - GEALAN

GEALAN je jedným z popredných európskych výrobcov plastových profilov pre okná a dvere. Moderné profilové systémy, ako je celosklenný systém GEALAN-KUBUS®, kombinovaný systémom S 9000, tak ako aj produktové inovácie statické suché zasklievanie STV®, intenzívna izolácia jadra IKD® a farebné profily acrylcolor patria medzi kľúčové kompetencie značky GEALAN. Ako inovatívny dodávateľ systému pre plastové okenné a dverové profily ponúka GEALAN svojim zákazníkom rovnako komplexné služby v oblasti servisu. Inovatívne produkty a rozsiahle služby tvoria základ trvalého úspechu pod hlavičkou "Inovácie so systémom". GEALAN zamestnáva v celej Európe viac ako 1300 ľudí a v roku 2017 dosiahol obrat vo výške 225 mil. EUR. Od 1.7.2014 patrí celý holding GEALAN firme VEKA AG, ktorá ako rodinná firma so sídlom v nemeckom Sendenhorste je jedným z popredných svetových výrobcov plastových profilových systémov pre okná, dvere a okenice.

GEALAN S8000 IQ

Profilový systém S 8000 IQ dokladá dôslednú orientáciu na trh spoločnosti GEALAN. Pri konštrukcií tohto systému dorazového tesnenia so stavebnou hĺbkou 74 mm boli stredobodom pozornosti hospodárnosť a optimalizácia materiálu pre bezproblémové a hospodárne spracovanie pri výrobe okien.

• Stavebná hĺbka 74 mm zaisťuje dobrú tepelnú a protihlukovú izoláciu

• Veľká hlavná komora pre upnutie veľkých oceľových výstuží

• Materiálne optimalizovaná geometria profilu šetrí zdroje, a tým aj životné prostredie

• Iba jedna oceľová výstuha pre rámy, krídlo a zárubne

• Priame zlepšenie klímy v miestnosti a zvýšený komfort pre bývanie vďaka patentovanému odvzdušňovaciemu    systému GECCO – pre riadenú výmenu medzi vonkajším a vnútorným vzduchom

• dostupné vo viacerých akrylových farbách a (drevených) dekoračných lamináciach

< späť

výroba, montáž

GEALAN S9000

GEALAN-FUTURA® je jedinečná kombinácia profilov v systéme S 9000. Ponúka možnosť konštrukcie okenných prvkov vhodných pre pasívne domy so štandardnými profilmy a štandardnou 2 mm ocelovou výstužou tiež vo farbe podľa smernice ift WA-15/2. Certifikovaná hodnota Uf 0,89 W/(m²K) dokladá vynikajúce technické tepelno-izolačné základné vlastnosti. S GEALAN-FUTURA® sú pri použití lepiacej techniky STV® možné maximálne veľkosti krídiel do 2,40 m.

Ešte bezpečnejšie ako v štandardnej verzií systému S 9000 už to takmer nejde. Nové pevné stredové tesnenie systému S 9000 plus komplikuje zlodejovi život. Väčšina krádeží je urobená vysadením okna, keď votrelec zasunie šrobovák medzi rám a krídlo. V tomto okamihu, ale narazí na účinnú prekážku v podobe pevného stredového tesnenia.


O firme

Plastové
okná

Hliníkové okná

Vchodové dvere

Doplnky

Farebná škála

Referencie

Kontakt

Copyright © 2023 pvwin.sk. Všetky práva vyhradené.

PV WIN spol. s r. o.
Záriečie 37
020 52 Záriečie

Tel:
0903 361 267

E-mail:
pvwinsk@gmail.com

O firme   |   Plastové okná   |   Hliníkové okná   |   Vchodové dvere   |   Farebná škála   |   Referencie   |   Kontakt